skip to main | skip to sidebar

Esterka Burgerová

neděle 22. března 2009


Už umím lyžovat! A lyžovala jsem o sto šest celou zimu!
I can skiing already! And I kept skiing the whole winter season!
Posted by Picasa
0 komentářů
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu
Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Příspěvky (Atom)

Další blogy

  • Jachym The Toddler
    před 15 lety
  • Tom's Blog
    před 17 lety

Archiv blogu

  • ►  2011 (1)
    • ►  května (1)
  • ►  2010 (4)
    • ►  prosince (1)
    • ►  září (1)
    • ►  srpna (1)
    • ►  června (1)
  • ▼  2009 (4)
    • ►  října (1)
    • ►  května (2)
    • ▼  března (1)
      • Už umím lyžovat! A lyžovala jsem o sto šest celou ...
  • ►  2008 (1)
    • ►  prosince (1)