skip to main | skip to sidebar

Esterka Burgerová

úterý 3. května 2011


Už jsem se naučila sama houpat na houpačce!
I can do now seesaw on my own!
Posted by Picasa
0 komentářů
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu
Novější příspěvky Starší příspěvky Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Příspěvky (Atom)

Další blogy

  • Jachym The Toddler
    před 15 lety
  • Tom's Blog
    před 17 lety

Archiv blogu

  • ▼  2011 (1)
    • ▼  května (1)
      • Už jsem se naučila sama houpat na houpačce!I can d...
  • ►  2010 (4)
    • ►  prosince (1)
    • ►  září (1)
    • ►  srpna (1)
    • ►  června (1)
  • ►  2009 (4)
    • ►  října (1)
    • ►  května (2)
    • ►  března (1)
  • ►  2008 (1)
    • ►  prosince (1)