skip to main | skip to sidebar

Esterka Burgerová

pátek 29. května 2009


Tak jsem sama vylezla na ten strom, konecne!
So, I climbed that tree on my own, finally!
Posted by Picasa
Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet na XSdílet ve službě FacebookSdílet na Pinterestu

Žádné komentáře:

Okomentovat

Novější příspěvek Starší příspěvek Domovská stránka
Přihlásit se k odběru: Komentáře k příspěvku (Atom)

Další blogy

  • Jachym The Toddler
    před 15 lety
  • Tom's Blog
    před 17 lety

Archiv blogu

  • ►  2011 (1)
    • ►  května (1)
  • ►  2010 (4)
    • ►  prosince (1)
    • ►  září (1)
    • ►  srpna (1)
    • ►  června (1)
  • ▼  2009 (4)
    • ►  října (1)
    • ▼  května (2)
      • Letosni cyklisticka sezona uz zacinaThis year biki...
      • Tak jsem sama vylezla na ten strom, konecne!So, I ...
    • ►  března (1)
  • ►  2008 (1)
    • ►  prosince (1)